Eleinte életem gödrei...amúgy meg egy szokványos Anglia blog...mostanság
2017. január 17., kedd
Mai elmélkedés
Van abban valami megkapóan bájos, amikor egy férfi kedd hajnalonta az ablaknál ugyanolyan megigézve nézi a kukásautó működését, mint (elképzelem) kisfiú korában.
Az új irodánkban a minap emelték helyére a cég hatalmas neonlogóját. Az üvegfal túlsó oldalán nagyszámú nézőközönség követte élvezettel a narancssárga kezeslábasban iparkodó alpinisták munkáját - ki ilyen, ki olyan okból ;)
1 megjegyzés:
Az új irodánkban a minap emelték helyére a cég hatalmas neonlogóját. Az üvegfal túlsó oldalán nagyszámú nézőközönség követte élvezettel a narancssárga kezeslábasban iparkodó alpinisták munkáját - ki ilyen, ki olyan okból ;)
Megjegyzés küldése