Eleinte életem gödrei...amúgy meg egy szokványos Anglia blog...mostanság
Esetleg túlzásba vitted otthon a Vaslady viselkedést? :DTableno
Van több teóriám, de mindet félek kibontani ;)
Megjegyzés küldése
Egy langyos, szőlőlugassal és muskátlival ölelt verandán, viaszkosvászon terítőhöz ragadva adom a híreket. Van itten kopott zománcos teá...
2 megjegyzés:
Esetleg túlzásba vitted otthon a Vaslady viselkedést? :D
Tableno
Van több teóriám, de mindet félek kibontani ;)
Megjegyzés küldése