Eleinte életem gödrei...amúgy meg egy szokványos Anglia blog...mostanság
Úgyis hiányoltam múltkor az ágytakaró alól. Hát most legalább említetted...Zsu
El ne kiabáld... :)
Megjegyzés küldése
Egy langyos, szőlőlugassal és muskátlival ölelt verandán, viaszkosvászon terítőhöz ragadva adom a híreket. Van itten kopott zománcos teá...
2 megjegyzés:
Úgyis hiányoltam múltkor az ágytakaró alól. Hát most legalább említetted...
Zsu
El ne kiabáld... :)
Megjegyzés küldése