Eleinte életem gödrei...amúgy meg egy szokványos Anglia blog...mostanság
2012. május 2., szerda
Majd el felejtettem
a kedves nyelvtannáciknak üzenném - nem megsértődni én is az vagyok - hogy óómerikkai billenyűzetem miatt a hosszú i betűtől tekintsenek el, mert az nékem nincsen.
Én ugyan grammar nazi vagyok, de ilyesmiért nem ítélek. Telefonom pl. képes ékezetes betűkre is, csak nem élek vele, mert macera. (csak javaslok í betűre, próbaképpen: alt gr + j, illetve capitalhoz alt gr + i, feltéve, ha a szövegbevitelnél a magyar bill van kiválasztva...)
1 megjegyzés:
Én ugyan grammar nazi vagyok, de ilyesmiért nem ítélek. Telefonom pl. képes ékezetes betűkre is, csak nem élek vele, mert macera.
(csak javaslok í betűre, próbaképpen: alt gr + j, illetve capitalhoz alt gr + i, feltéve, ha a szövegbevitelnél a magyar bill van kiválasztva...)
Megjegyzés küldése