Jah. Belekezdek, amíg nem megy úgy ahogyan szeretném addig csak elégdetlenkedem. A maximalizmus jó kellene legyen, de néha frusztráló érzés tud lenni. Ha nem csinálom jól, inkább sehogyan sem...vagy addig csinálom, amíg nem tökéletes. Idegesítő vagyok magamnak időnként.
Tudod, a buldogszerű maximalizmus nélkül igazán semmi nem sikerülhet! Légy büszke magadra, mert amit mi ismerhetünk belőled,azt mind kalaplevéve és meglengetve kell megtisztelni! Fel a fejjel, csakígy tovább!
7 megjegyzés:
Igen, ez egy szerelem.
Gratulálok. Pömpi boldog lesz, hogy ilyen mamija van.
Nem azért, de ha eleged van az aggokból, ebből szerintem simán meg tudnál élni....
ez nagyon sikerült!!
Nagyon tetszik, hogy amibe belekezdesz, azt profin csinálod! Gratulálok! :-)
Jah.
Belekezdek, amíg nem megy úgy ahogyan szeretném addig csak elégdetlenkedem.
A maximalizmus jó kellene legyen, de néha frusztráló érzés tud lenni.
Ha nem csinálom jól, inkább sehogyan sem...vagy addig csinálom, amíg nem tökéletes.
Idegesítő vagyok magamnak időnként.
Tudod, a buldogszerű maximalizmus nélkül igazán semmi nem sikerülhet!
Légy büszke magadra, mert amit mi ismerhetünk belőled,azt mind kalaplevéve és meglengetve kell megtisztelni!
Fel a fejjel, csakígy tovább!
Megjegyzés küldése