Imááááádom a vajas kenyeret!!! Valami meleg itallal (tea, kakaó), ami megolvasztja a vajat a szádban. Ja, és nem értem, miért kell külön írni, nekem nem valami vajas (vajjal megkent) kenyérről van szó, hanem "vajaskenyérről" (= zseniális találmány, fogalom, műremek, stb.) Komolyan, szinte elszontyolodtam, amikor láttam, hogy külön kell írni... :( Elvett a varázsából. :))
2 megjegyzés:
Imááááádom a vajas kenyeret!!! Valami meleg itallal (tea, kakaó), ami megolvasztja a vajat a szádban.
Ja, és nem értem, miért kell külön írni, nekem nem valami vajas (vajjal megkent) kenyérről van szó, hanem "vajaskenyérről" (= zseniális találmány, fogalom, műremek, stb.) Komolyan, szinte elszontyolodtam, amikor láttam, hogy külön kell írni... :( Elvett a varázsából. :))
Nevetni fogsz egybeírtam.
Aztán megnéztem és javítottam.
;)
Megjegyzés küldése