Szerintem az már igazi rajongás, ha reggelente a ház legkisebb helyiségéből vagy mos eisley-i kocsmazene, vagy fénykardsurrogás hallatszik ki... (mialatt én a kanapémon az új Star Trek sorozat előkészületeiről olvasok...)
Hát ez van. Nem nőttünk fel.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése